تمامی محصولات خانواده WitColor ویت کالر

10 / 10
از 1 کاربر

جهت آشنایی هرچه بیشتر شما همکاران گرامی با انواع دستگاههای لارج فرمت و بخصوص با دستگاههای خانواده عظیم کارخانجات ویت کالر بر آن شدیم تا در یک نگاه اجمالی به صورت ساده دستگاههای لارج فرمت را دسته بندی نمائیم .  

شرکت Wit Color  از جمله معدود شرکتهای انگشت شمار در سطح جهان  است که با علم روز دنیا در حال پیشرفت می باشد و تمامی مدلهای مختلف دستگاههای چاپ عریض را ارائه می نماید . 

امیدواریم مطالب زیر برای شما مفید واقع شود .

 

دستگاههای چاپ پارچه و منسوجات  Textile Printers :

این دسته از چاپگر ها که اختصاصا"  در تولیدات پارچه به کار می روند معمولا به صورت کاملا صنعتی و با سرعت بالا و اصطحلاک پایین طراحی و ساخته می شوند و در مواردی مثل تولید پارچه های سری و تولیدات پوشاک و تولید پرچم و پرده و ..... کاربرد فراوان دارند و مزیت این دستگاهها به نسبت دستگاههای قدیمی پارچه این است که نیاز به زینک و سیلندر و ... جهت چاپ ندارند و محدودیتی از نظر مقدار تولید ندارند و کاملا دیجیتال هستند و با سرعت بسیار بالا قادر به تولید اولین محصول پس از طراحی می باشند ( حدود 5 دقیقه بعد از طراحی اولین نمونه آماده می باشد ).

فرارنگ مدل  سابلیمیشن این دستگاه را ارائه و گارانتی مینماید که مجهز به هیتر بسیار پیشرفته است که تقریبا روی تمامی پارچه های نرمال موجود توانایی چاپ مستقیم را دارد و همچنین رنگ چاپ شده ماندگاری دائمی روی پارچه دارد .

جهت مشاهده این دستگاه می توانید اینجا را ملاحظه فرمائید .

 

مشاهده عکس با کیفیت بالاتر

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

دستگاههای چاپ اکو سالونت   Eco Solvent  :

این دسته از چاپگر ها در واقع کیفیتی در حد چاپ ایندور ارائه می دهند ولی ماندگاری رنگ و دوام اجناسشان مانند اوت دور می باشد .

این چاپگرها قادر به چاپ روی تمامی متریال های اوت دور از قبیل بنر ، فلکس ، استیکر و .... می باشند و علاوه بر این روی اجناس خاص نیز از قبیل کاغذ دیواری ، کاغذ PP ، بوم نقاشی و .... توانایی چاپ با کیفیت بسیار بالا را دارند . 

معمولترین هد های این پرینترها اپسون ژاپن در دو نوع DX5  و DX7  می باشد که نوع DX7  جدیدتر میباشد و دارای سرعت بالاتر و گرفتگی هد کمتر در حین چاپ می باشند 

جهت آگاهی از تفاوتهای این دو نوع هد اینجا را مطالعه نمائید .

 مهمترین ویژگیهای این نوع دستگاههای چاپ نداشتن بوی جوهر و همچنین گرفتگی هد بسیار کم و چاپ با کیفیت بالا می باشد. ضمن اینکه معمولا این دستگاههای چاپ در عرض های کوچکتر نیز قابل ارائه میباشد .

ایرادهای وارده به این دستگاهها یکی سرعت چاپ پائین می باشد  ( که البته شرکت فرارنگ با وارد کردن دستگاههای دو هد ویت کالر به سرعت 60 متر مربع در ساعت دست یافته است که بالاترین سرعت در این نوع دستگاهها می باشد ) و دیگری هزینه تمام شده بالاتر میباشد که البته در سری دستگاههای ارائه شده توسط فرارنگ به دلیل نرم افزار بسیار قوی چاپ این هزینه تا حدودی کاهش یافته است .

دستگاههای وارد شده از طرف شرکت فرارنگ تمامی از نوع هد پیشرفته اپسون DX7  میباشند ، جهت آشنایی با این دستگاهها می توانید اینجا رامطالعه نمائید. 

 

 

مشاهده عکس با کیفیت بالاتر

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

دستگاههای چاپ  یووی  UV LED Printers :

این نسل از چاپگرها که جدیدترین چاپگرهای موجود می باشند در واقع همان چاپگرهای سالونت عادی و یا اکو سالونت میباشند که با تغییر ایجاد شده در آنها توانایی چاپ با جوهر های یووی را دارند .

این نسل از دستگاههای یووی در دو نوع عمده رول تو رول  و نوع چاپ فلت بد ( چاپ روی اجسام سخت ) می باشند که البته اخیرا دستگاهی به نام هایبرید نیز عرضه میگردد که توان چاپ هد دو نوع را دارد .

جهت آشنایی بیشتر با این دستگاههای یووی به لینکهای زیر مراجعه نمایید : 

دستگاه چاپ یووی رول تو رول 

دستگاه چاپ یووی فلت بد

دستگاه چاپ یووی  هایبرید 

 

جوهرهای یووی  کیفیت بالاتر چاپ و شفافیت بیشتر هنگام چاپ را دارا هستند و مزیت دیگر آنها قابلیت چاپ روی برخی از انواع پارچه و همچنین چرم میباشد . که دلیل این امر توانایی خشک شدن بسیار سریع آن روی هر جنسی میباشد .

مهمترین نکته منفی در مورد این چاپگرها قیمت بالای جوهر آنها و بالا رفتن قیمت تمام شده میباشد که این امر باعث گردیده است این چاپگرها در ایران از استقبال کمتری بر خوردار باشند .

شرکت فرارنگ توانایی تبدیل انواع چاپگر ها را به چاپگر یووی دارد .

 

مشاهده عکس با کیفیت بالاتر

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

دستگاههای چاپ  سالونت  Solvent Base Printers  :

این دسته از چاپگر های بنر و فلکس در واقع همان سری از دستگاههایی هستند که به نام عمومی دستگاه چاپ بنر در ایران شناخته می شوند و قدیمیترین و اولین سری دستگاههای چاپ عریض در جهان میباشند .

در سالهای گذشته هد های این دستگاهها پیشرفت زیادی کرده است و کیفیت چاپ آنها در برخی موارد نزدیک به چاپگر های اکو سالونت شده است و سرعت چاپ بالاتر رفته است .

مزیت اصلی این دستگاههای چاپ در برخی انواع قدیمی هد ، قیمت ارزان دستگاه چاپ و کلا قیمت تمام شده پایین و سرعت بالای چاپ آنهاست و معمولا در عرض 320 سانتیمتر و گاهی 520 سانتیمتر عرضه می گردند .

از جمله معایب این دستگاه ها می توان به بوی زیاد جوهر چاپ و کیفیت پایین چاپ در مدل های قدیمی تر اشاره کرد .

شرکت فرارنگ به عنوان نماینده انحصاری ویت کالر ، در حال حاضر 9 نوع مختلف از این دستگاهها را وارد می نماید و اقدام به فروش و خدمات پس از فروش آنها می کند که همگی مجهز به جدیدترین  هدها در نوع خود هستند و سرعت آنها در برخی مدل ها به 190 متر مربع در ساعت می رسد .

جهت آشنایی با مدلهای مختلف  و مشخصات این دسته از دستگاهها می توانید اینجا را ملاحظه نمائید .

 

مشاهده عکس با کیفیت بالاتر

ارسال نظر

خان آقا حسینیان : خرید دستگاه چاپ روی تیشرت
2 0
دستگاه چاپ روی تیشرت را از کجا تهیه کنم
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :