سیزدهمن نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 20 بهمن 1395 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سیزدهمن نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و ماشین آلات وابسته تهران از تاریخ 15 الی 18 دیماه 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین اللملی تهران برگزار گردید .

غرفه فرارنگ به متراژ 160 متر مربع واقع در ورودی سالن 6 نمایشگاه بود و با استقبال بی نظیر بازدید کنندگان از سراسر ایران مواجه گردید. 

ضمنا به دلیل اینکه شرکت فرارنگ در سال 2016 میلادی قویترین و فعالترین نماینده کارخانه جات ویت کالر در سطح خاور میانه انتخاب شد این در صورتی است که کارخانه ویت کالر با تولید  بیش از 40 نوع انواع دستگاههای چاپ عریض بنر و فلکس ، چاپ سطوح تخت فلت بد ، چاپگرهای صنعتی پارچه و ... خود نیز به عنوان دومین صادر کننده موفق این صنعت در چین در سال 2016 انتخاب گردید   ، مدیر عامل ارشد کارخانه  Wit-Color   نیز به تهران سفر کرده بود  ( گزارش بازدید Mr Leo  از ایران )  تا هم بازدید کاملی از غرفه شرکت فرارنگ  و امکانات این شرکت داشته باشد و هم نمایندگی انحصاری فرارنگ را به مدت 3 سال دیگر تمدید کند .

کشور عربستان که رتبه دوم بعد از ایران را از نظر گسترش فروش دستگاههای کارخانجات ویت کالر دارد ،  سالهاست که در تلاش است رتبه اول فروش در خاور میانه را به دست آورد ولی با لطف مشتریان خوب ایرانی و همکاری نزدیک گروه فرارنگ موفق به انجام این امر نشده است .

از نکات برجسته دیگر این نمایشگاه رونمایی از نسل جدید چاپگرهای سطح تخت ( دستگاه فلت بد Uv) در این نمایشگاه در غرفه فرارنگ بود که با هدهای پرقدرت ریکو ژاپن ( Ricoh Gen 5) سالهاست که در بازار ایران و جهان یکه تازی میکنند و از نظر کیفیت چاپ ، طول عمر هد و سرعت چاپ در نوع خود در جهان بی رقیب میباشند . 

نکته جالب توجه فروش بی سابقه این دستگاه در این نمایشگاه بود که با توجه قیمت آن کمتر کسی پی شبینی این تعداد فروش این دستگاه را داشت ، به نحوی که علاوه بر دستگاههای موجود و دستگاههای در حال حمل به ایران ، تمامی دستگاههای سفارشات آینده این شرکتاز کارخانه ،  تا پایان سال 1395 پیش فروش شد .

جهت مشاهده تصاویر بیشتر این نمایشگاه اینجا را ملاحظه نمائید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :