24 امین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی - آذر 97

10 / 10
از 2 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | جمعه 16 آذر 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمایش جدیترین دستگاههای دیجیتال چاپ مستقیم پارچه و چاپ کاغذ سابلیمیشن 

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی و منسوجات وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از تاریخ 11 الی 14 آذر ماه 1397 برگزار گردید . مطابق معمول غرفه فرارنگ تبلیغ یکی از بزرکترین و پر بازدیدترین غرفه های نمایشگاه بود اما نکته منحصر به فرد آن در مقابل با غرفه های دیگر نمایشگاه در این بود که در این غرفه خبری از نخ و پارچه و دستگاههای ریسندگی پرسر و صدا نبود و در عوض جشنواره رنگها و چاپ ، بازدید کنندگان را جذب و متحیر میکرد .

در این نمایشگاه دستگاههای چاپ مستقیم پارچه و چاپ کاغذ سابلیمیشن صنعتی ، همچنین پرس های حرارتی و کلندرهای صنعتی انتقال رنگ در غرفه فرارنگ تبلیغ به نمایش گذاشته شد . که با توجه به اینکه بسیاری از اهالی صنعت نساجی و پارچه اطلاع چندنی از چاپ دیجیتال روی پارچه نداشتند بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفت و از طرف کارشناسان فرارنگ اطلاعات زیادی در اختیار آنها قرار گرفت . 

یکی از پرطرفدارین دستگاههای به نمایش گذاشته در ابن غرفه دستگاه صنعتی چاپ کاغذ سابلیمیشن مدل TS5113  بود که پرفروشترین دستگاه چاپ کاغذ ترانسفر در ایران و پرمصرف ترین ماشین چاپ در صنعت تولید و چاپ شال و روسری میباشد . جهت مشاهده مشخصات کاملتر و لیست قیمت این دستگاه اینجا رو ملاحظه نمائید .

 همچنین در این نمایشگاه نمونه کارهای انجام شده توسط دستگاههای مختلف این شرکت از قبیل انواع شال و روسری ، لباس های ورزشی ، لباس زیر ، کالای خواب و روتختی ، پرده ، تابلوهای فرش چاپ شده  و پارچه های رومبلی و ... به نمایش گداشته شده بود . 

 

 عکس های مربوط به این نمایشگاه را میتوانید اینجا مشاهده کنید . 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :