تخلیه و فروش کاغذ چاپ سابلیمیشن فارنهایت ساخت کره

10 / 10
از 4 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 7 خرداد 1398 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

محموله جدید کاغذهای رول سابلیمیشن ساخت کشور کره با برند فارنهایت Fahrenheit تخلیه و فروش آن آغاز گردید .

این کاغذ دارای کیفیت بسیار بالا  و توانایی انتقال رنگ تا 95% به پارچه میباشد که ساخته شده با آخرین فناوری و تکنولوژی کاغذهای ترانسفر در دنیا میباشد و پر مصرفترین کاغذ چاپ در تولید شال و روسری و همچنین کالای خواب در ایران میباشد .

این کاغذ به دلیل ضخامت بالا ( 60 و 75 گرم ) و اینکه کاغذ سابلیمیشن استاندارد است ، دارای خاصیت چسبندگی به پارچه میباشد و هیچ گونه مشکلی هنگام کار کردن با پرس حرارتی سطح تخت ندارد .

دلیل مشکل بسیاری از کسانی که با پرس عملیات انتقال رنگ روی پارچه را انجام میدهند استفاده از کاغذهای نازک و البته غیر استاندارد هست که متاسفانه این روزها به اسم کاغذ سابلیمیشن برخی شرکتها  عرضه میکنند ولی در واقع کاغذ عادی و بدون کوتینگ هست و علاوه بر مشکلات پرس مصرف رنگ هنگام چاپ را هم تا 40 در صد افزایش میدهد .

ضمنا عرضهای مختلف آن از 90 تا 260 سانتیمتر موجود است که باعث میگردد با انتخاب عرض مورد نیاز هر کاربر متناسب با سایز پارچه چاپی ، هدر رفت کاغذ به حداقل برسد . 

از جمله مزایای دیگر این نوع کاغذ عرضه دائمی و موجودی همیشگی این کاغذ است که مشکل کمبود کاغذ برخی همکاران را در زمانهای پیک کاری ، حل میکند .

>>> جهت اطلاع از مشخصات کاملتر این نوع کاغذ و همچنین قیمت و شرایط فروش اینجا را مطالعه نمائید . 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :