بازدید مدیر عامل کارخانجات Wit-Color از فرارنگ

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 19 دی 1395 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در طی روزهای گذشته مدیر عامل کارخانجات ویت کالر Mr Leo Lee  برای اولین بار در تاریخ تاسیس این کارخانه از کشور ایران و شرکت فرارنگ دیدن کردند .

در این سفر آقای لی که به عنوان تصمیم گیرنده نهایی این کارخانه در راس امور میباشند از امکانات و مشتریان ، انبار و بخشهای خدمات پس از فروش شرکت فرارنگ دیدن کردند و ضمنا جهت اطلاع از وضعیت بازار ایران تمام 4 روز نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی تهران را در غرفه شرکت فرارنگ حضور داشتند .

نکته جالب این نمایشگاه استقبال بی نظیر و فروش تعداد زیادی از دستگاههای چاپ فلت بد این شرکت در این نمایشگاه بود که با توجه به قیمت اندکی بالاتر از بعضی دستگاههای بی کیفیت موجود در بازار ، خوشبختانه با آگاهی کامل خریداران از کیفیت دستگاههای ویت کالر، فروش بسیار خوبی داشت .

طی این بازدید ایشان ضمن ابراز رضایت کامل از شرکت فرارنگ به عنوان نماینده انحصاری ویت کالر در ایران و ابراز خوشنودی از انتخاب شریک تجاری قدرتمندی در ایران ( از سال 1388 تا کنون ) قرارداد نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ایران را به مدت 3 سال دیگر با مدیریت شرکت فرارنگ تبلیغ امضاء نمودند . در ضمن دو نکته بسیار مهم در صحبت های ایشان وجود داشت که باعث افتخار گروه فرانگ شد : 

1- سال گذشته میلادی (2016) نیز همچون سال 2015 شرکت فرارنگ تبلیغ در سطح خاور میانه به عنوان بهترین و فعالترین نماینده کارخانه ویت کالر انتخاب شد و همچنان سه سال متوالی است که کشور عربستان را در رتبه دوم نگه داشته است .

2- پس از کشورهای هندوستان ، کانادا و برزیل از نظر تعداد دستگاه نصب شده ایران رتبه چهارم فروش دستگاههای ویت کالر را داشته است و با توجه به رکود سال های اخیر بازار ایران ، همچنین با در نظر گرفتن تعداد جمعیت این کشورها به نسبت ایران ، این رتبه بسیار ارزشمند میباشد .

                      

در پایان آقای لی ضمن قائل شدن تخفیفات و خدمات ویژه برای نماینده خود در ایران ، جهت گسترش هرچه بیشتر فعالیت های این شرکت در ایران ، تهران را به قصد بازدید از نمایشگاه بین المللی دبی ترک کرد .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :