کارت گارانتی طلائی فرارنگ تبلیغ

10 / 10
از 6 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 20 تير 1400 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 2 )

از آنجایی که شرکت فرارنگ نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش تمامی کارخانجاتی میباشد که دستگاههای آنهارا در ایران به فروش میرساند برای تمامی دستگاههایی که توسط شرکت فرارنگ نصب میشوند کارت گارانتی طلائی صادر میشود .

و اما گارانتی طلائی به چه معناست ؟

گارانتی طلائی یعنی دستگاه فروخته شده در هر کجای ایران که به درخواست خریدار نصب گردد ، تمامی خدمات نصب دستگاه ، تنظیمات حرفه ای و پروفایل سازی  و ...  همچنین آموزش به پرسنل خریدار بصورت رایگان در محل خریدار ، توسط کارشناسان ماهر و مجرب فرارنگ به صورت رایگان در محل خریدار انجام میگیرد .

همچنین در طی مدت گارانتی هر موقع که نیاز به حضور کارشناس در محل خریدار باشد ، مهندسین شرکت بدون هیچ هزینه ای حتی ایاب و ذهاب و بلیط و اقامت و ... در محل نصب دستگاه در اولین فرصت حاضر میشوند و بلافاصله تعمیرات دستگاه انجام میگیرد .

نکته مهم در این نوع خدمات وجود قطعات یدکی تمامی دستگاهها در انبار شرکت میباشد که به همراه کارشناس به محل ارسال میگیرد تا بدون اتلاف وقت در صورت نیاز قطعه معیوب با نمونه فابریک کارخانه جایگزین شود تا خللی در روند چاپ و تولید مالک دستگاه ایجاد نگردد . 
بخش خدمات پس از فروش شرکت فرارنگ با 12 نفر مهندس فنی آموزش دیده و ماهر و همچنین مدیر فنی و مدیر هماهنگی خدمات سرویس همواره در حال پشتیباین و راهنمایی همکارانی میباشد که از دستگاههای چاپ نصب شده توسط  فرارنگ در حال استفاده هستند ، این پشتیبانی شامل خدمات و راهنمایی تلفنی ، اتصال از طریق اینترنت با دستگاه مشتری و عیب یابی و رفع نقص از طریق اینترنت و در صورت نیاز حضور در محل چاپ مشتری در اولین فرصا ممکن بدون هیچ گونه دریافت هزینه ای میباشد .

این روند خدمات پس از فروش تا سالها بعد از اتمام گارانتی هم ادامه میباید و با اینکه خریدار دستگاه هزینه منصفانه ای بابت سرویس و خدمات پرداخت میکند ولی اطمینان خاطر دارد که قطعات یدکی دستگاه چاپ همیشه در انبار شرکت موجود میباشد و تکنسین های فنی شرکت در صورت درخواست بلافاصله در محل نصب دستگاه حضور خواهند داشت .

متاسفانه مشکل بسیاری از خریداران دستگاههای متفرقه از شرکتهای غیر معتبر این است که حتی در دوران گارانتی هم برای دریافت یک قطعه میبایست حدود 20 تا 25 روز منتظر بمانند تا قطعه از چین ارسال گردد و بعد از اتمام گارانتی هم معمولا قطعات و خدمات وجود ندارد و در صورت اولین خرابی اساسی دستگاه چاپ از کار افتاده باقی خواهد ماند و در گوشه ای از چاپخانه بدون مصرف سالها میماند .

جهت آشنایی بیشتر با بخش خدمات پس از فروش شرکت فرارنگ ، اینجا را مطالعه نمائید .

 

 

کارتهای گارانتی صادر شده برای دستگاههای چاپی که قرار است فردا توسط تکنسین های شرکت در گوشه و کنار ایران نصب و راه اندازی گردند . >>>

مهندسین بخش فنی و خدمات پس از فروش شرکت ، پس از انعقاد قرارداد و ارسال دستگاهها به محل خریدار ، هماهنگی های لازم را  جهت نصب و راه اندازی دستگاههای چاپ با خریداران محترم انجام میدهد ( شامل چک کردن محیطی که دستگاه در آن مستقر میگردد  ، مشخصات سیستم کامپیوتر ، دما و رطوبت محل نصب دستگاه چاپ ، برق محل و ... )  همچنین پس از نصب کامل دستگاهها به پرسنل خریدار نحوه کارکردن و اپراتوری و چاپ با دستگاهها را به صورت کامل و مرحله به مرحله آموزش میدهند و همراه خریداران هستند تا تجربه لازم و کافی را جهت اداره چاپخانه خود به دست آورند .

به طور میانگین در ماه حدود 40 دستگاه چاپ صنعتی توسط شرکت فرارنگ نصب و راه اندازی میگردند ، انواع دستگاههای :

 

- دستگاههای چاپ سابلیمیشن پارچه 

- کلندرهای چاپ حرارتی پارچه 

- دستگاههای چاپ دیجیتال پارچه 

- دستگاههای چاپ بنر و فلکس 

- دستگاههای چاپ اکوسالونت

- دستگاههای چاپ یووی رول به رول

- دستگاههای چاپ فلتبد یووی 

- دستگاههای چاپ لیبل و تیشرت 

ارسال نظر

فرزان : گارانتی دستگاه مارک دیگه
4 0
میخواستم بدونم که شما دستگاهی که از شما خریداری نشده هم گارانتی میکنید ؟ البته هزینشم هم میدم . من دستگاهم رو از شرکت می### گرفتم ولی متاسفانه اصلا خدمات ندارن و هیچ وقت هم قطعه یدکی و هد ندارن . و فقط تا قبل از فروش جواب آدم رو میدن
کارشناس فرارنگ : پاسخ
3 0
با سلام ، متاسفانه تعهد گارانتی که نمیتونیم بدیم بهتون چون قطعات یدکی دستگاههای خودمون رو همیشه موجود داریم ولی برای گرفتن خدمات و سرویس و تعمیرات تا جایی که بتونیم در خدمتتنون هستیم
کریمی : بهترین خدمات
7 0
واقعا چندین سال هست باهاتون کار میکنیم و هیچ وقت درگیر مشکلات دستگاه نشدیم ، بهترین گارانتی و خدمات رو تو دستگاههای چاپ ایران میدید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :