نصب آخرین نسخه نرم افزار پروفایل ساز I1 در مجوعه فرارنگ

7 / 10
از 19 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | ﺳﻪشنبه 22 اسفند 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 2 )

تجهیز مجموعه فرارنگ به آخرین نسخه سخت افزار و نرم افزار I1 Pro2  .

این نسخه منحصر به فرد در ایران میباشد و آخرین ورژن این مجموعه با پکیج کامل سخت افزاری و نرم افزاری میباشد که به قیمت بسیار بالایی توسط مجموعه فرارنگ خریداری و وارد شده است .

کار اصلی پکیج آی وان در واقع ساخت پروفایل های رنگ مربوط به نرم افزارهای ریپ دستگاههای چاپ عریض فضای باز ( دستگاههای چاپ بنر و فلکس ، چاپگرهای فلت بد یووی ، دستگاههای چاپ کاغذ سابلیمیشن و ایندور ، دستگاههای چاپ مستقیم پارچه و ... ) میباشد که با اسکن دقیق جنس مورد چاپ و مانیتور و شناسایی نوع جوهر مورد استفاده و نوع دستگاه و مشخصات آن و همه عوامل دخیل در چاپ برای هر دستگاههی تنظیمات و یا پروفایل های منحصر به فردی ارائه میدهد که علاوه بر کاهش مصرف جوهر چاپی بی نظیر و با کیفیت بسیار بالاتر از حالت عادی چاپ بدون پروفایل ارائه میدهد .

بخصوص در رنگهای طلایی و نقره ای و خاکستری و رنگهای خاص پروفایل صحیح تفاوت زیادی در کیفیت خروجی چاپ ایجاد میکند . در برخی مواقع این تفاوت حتی تا 50 درصد در کیفیت چاپ مشهود میباشد . 

جهت آشنایی بیشتر در مورد ریپ و نرم افزارهای ریپ میتوانید این مطلب را مطالعه نمائید . 

تا کنون تمامی دستگاههای ارائه شده از طرف شرکت فرارنگ به دلیل دارا بودن استانداردهای جهانی پروفایل های استاندارد خود را داشته اند ، ولی پس از این با اتکا به توانایی های این مجموعه بی نظیر در ایران ( نسخه  PRO 2  2018  پکیج کامل سخت افزار و نرم افزاری ) هم میتوان بسته به شرایط ایران و نوع چاپ و رنگ و پروفایل های حرفه ای تری به مشتریان فرارنگ ارائه کرد ( که تا کنون از پروفایلهای استاندارد کارخانه استفاده میکردند )  و هم اینکه آن دسته همکارانی که دستگاههای غیر از دستگاههای شرکت فرارنگ را دارند که اغلب همیشه با مشکل رنگ مواجه هستند در صورتی که از جوهر های استاندارد ارائه شده توسط فرارنگ استفاده کنند از خدمات ساخت رایگان پروفایل اختصاصی  دستگاه خود ، توسط کارشناسان فرانگ بهره مند خواهند شد .

فیلمی که زیر این مطلب نشان داده شده ،  شما در شروع فیلم میتوانید ببینید که در سمت راست ( نمونه در دست تکنسین ) نمونه ای چاپ شده که بدون استفاده از پروفایل حرفه ای بود ، کاملا مشخص میباشد تفاوت رنگ ها و زیبایی رنگ طلایی در نمونه چاپ شده با پروفایل و جوهر استاندارد .

   <===  شروع پخش فیلم 

 بخشهایی از نرم افزار و سخت افزار پروفایل ساز i1

                       

 جهت مشاوره رایگان و برخورداری از خدمات ساخت پروفایل رایگان ، میتوانید با دفتر مرکزی تماس حاصل نمائید . 

ارسال نظر

سجادی : بور شدن رنگ مشکی
4 0
من همیشه مشکل بور شدن رنگ مشکی رو داشتم و وقتی کار تیره و مشکی برام میومد عذا میگرفتم . ولی با پروفایلی که برام ساختید واقعا چاپ هام عالی شده و خیلی مشتری دارم جذب میکنم تازه احساس میکنم مصرف جوهر هام هم کمتر شده ، واقعا ممنون از اینکه اینقد حرفه ای و خوب خدمات میدید .
چاپ پاپیروس : کیفیت عالی
10 0
من واقعا باورم نمیشد که با ساخت پروفایل این همه کیفیت چاپمون تغییر کنه ، بعد نصب پروفایل جدید با همون جوهر و کاغذ دیواری سابق چاپهایی که میزنم 20 30 درصد بهتر شده رنگشون و احساس میکنم مصرف جوهرمون هم کمتر از سابق شده . واقعا از تیم فنی فرارنگ ممنونم که همیشه به روز و آپدیت هستن و معنی واقعی گارانتی هستن تو این صنف
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :