سومین نمایشگاه بین المللی چاپ و فراوری IPAP

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 14 مهر 1398 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

نمایش جدیترین دستگاههای چاپ یووی رول به رول ، چاپ دیجیتال پارچه و کلندرهای حرارتی و  سابلیمیشن در غرفه فرارنگ 

 

 

سومین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و بسته بندی و فراوری و چاپ دیجیتال پارچه در محل دائمی نمایشگاههای شهر آفتاب تهران از تاریخ 10 الی 13 مهرماه 1398 برگزار شد . در این نمایشگاه غرفه فرارنگ تبلیغ با 200 متر مربع فضای نمایش بزرگترین و پر ازدهام ترین مجموغه در این نمایشگاه بود و 7 دستگاه مختلف در آن به نمایش گذاشته شده بود که شامل دستگاههای زیر بود : 

1- دستگاه چاپ 2 هد کاغذ سابلیمیشن 

2- دستگاه چاپ 3 هد کاغذ سابلیمیشن

3- کلندر حرارتی چاپ پارچه بصورت طاقه و رول 

4- پرس سطح تخت حرارتی چاپ پارچه

5- دستگاه چاپ 2 هد اکو سالونت Wit-Color 9100

6- دستگاه چاپ 9 هد یووی رول تو رول  Wit-Color UVip

7- دستگاه چاپ 9 هد یووی فلت بد سطح تخت  Wit-Color UVip

 

همچنین انواع جوهرهای سابلیمیشن و جوهرهای یووی و اکو سالونت و سالونت ارائه شده توسط فرارنگ به همراه انواع مدیاهای چاپ و رول های مختلف چاپ و کاغذهای سابلی میشن این شرکت به نمایش و در معرض تست و فروش به بازدید کنندگان قرار گرفت .

در این نمایشگاه دستگاههای چاپ کاغذ سابلیمیشن صنعتی  جهت تولید شال و روسری ، پارچه های مبلی ، چاپ انواع البسه ، لباس ورزشی و کالای خواب ، همچنین پرس های حرارتی و کلندرهای صنعتی انتقال رنگ در غرفه فرارنگ تبلیغ به نمایش بازدید کنندگان گذاشته شد .

با توجه به اینکه بسیاری از اهالی صنعت نساجی و پارچه  و حتی افراد مشغول در صنعت چاپ عریض به دلیل جدید بودن چاپ دیجیتال پارچه اطلاع چندنی از چاپ دیجیتال روی پارچه نداشتند بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفت و از طرف کارشناسان فرارنگ اطلاعات زیادی در اختیار آنها قرار گرفت . 

یکی از پرطرفدارین دستگاههای به نمایش گذاشته در ابن غرفه دستگاه صنعتی چاپ کاغذ سابلیمیشن مدل TS5113  بود که پرفروشترین دستگاه چاپ کاغذ ترانسفر در ایران و پرمصرف ترین ماشین چاپ در صنعت تولید و چاپ شال و روسری میباشد . جهت مشاهده مشخصات کاملتر و لیست قیمت این دستگاه اینجا رو ملاحظه نمائید .

 همچنین در این نمایشگاه نمونه کارهای انجام شده توسط دستگاههای مختلف این شرکت از قبیل انواع شال و روسری ، لباس های ورزشی ، لباس زیر ، کالای خواب و روتختی ، پرده ، تابلوهای فرش چاپ شده  و پارچه های رومبلی و ... به نمایش گداشته شده بود . 

 

 عکس های بیشتر مربوط به این نمایشگاه را میتوانید اینجا مشاهده کنید . 

ارسال نظر

شریفی : پرقدرت و عالی
5 0
بازم مثل همیشه بهترین غرفه نمایشگاه بود و باعث افتخار ماست که ماهم مشتری قویترین و به روزترین شرکت ایران هستیم ، آرزوی موفقیت میکنم برای آقای قنبرزاده و تیم پرقدرتش :)
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :