بازدید مدیر کارخانجات TAIMES از شرکت فرارنگ

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | دوشنبه 5 مهر 1395 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

Mr .bolie  مدیر عامل کارخانجات تیمز پس از بازدید چند روزه خود از امکانات و نحوه خدمات شرکت فرارنگ تبلیغ ضمن ابراز این نکته که فرارنگ قوی ترین و کامل ترین نماینده این کارخانه در سطح خاورمیانه میباشد نمایندگی انحصاری فرارنگ را به مدت 2 سال دیگر نیز تمدید کرد .

همچنین اینکه شرکتی دارای بخش جداگانه R & D ( واحد تحقیق و توسعه )  میباشد برای وی بسیار جالب بود و این مسئله را نشان گر به روز بودن تکنسینهای فنی شرکت فرارنگ دانست .

وی همچنین ضمن بازدید از دستگاههای نصب شده در چند شهر ایران و نظر سنجی از مشتریان ، گفت طبق صحبتهایی که با خریداران دستگاههای TAIMES  در سطح ایران داشته بیش از 90 درصد از خریداران رضایت کامل خود را از خدمات در دوره گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش شرکت فرارنگ تبلیغ ابراز کرده اند .

 

لازم به ذکر است کارخانجات تیمز که در شهر گوانجوی چین واقع شده اند  ، بزرگترین کارخانه تولید دستگاههای چاپ عریض بنر و فلکس و یووی صنعتی  میباشند که تمامی دستگاههای خود را با انواع هدهای کونیکای ژاپن ارائه میدهند و فرارنگ تبلیغ افتخار دارد که از سال 1390 نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش این کارخانه در سطح ایران  میباشد .

جهت آشنایی بیشتر با محصولات این کارخانه میتوانید مطالب زیر را دنبال نمائید : 

دستگاه چاپ مدل T5  با هدهای Konica 512 

دستگاه چاپ مدل T7  با هدهای Konica 1024 

دستگاه چاپ مدل T8  با هدهای Konica 1024 

دستگاه چاپ مدل T8Q  با هدهای Konica 512i 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :