فروش جوهر و کاغذ سابلیمیشن با موجودی دائمی

10 / 10
از 9 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 9 مرداد 1399 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 3 )

نوع تجارت و سیستم چاپ پارچه بسیار متفاوت از چاپهایی مثل چاپ بنر و فلکس و یا چاپ یووی و پوستر و غیره میباشد که بصورت موردی و یا مقطعی میباشند و ممکن است در برخی مواقع کم کار و بدون کار حتی باشند و تعطیلی موقتی هم آسیب سنگینی به چاپخانه وارد نمیکند ، با توجه به اینکه روند چاپ و تولید پارچه میبایست بدون وقفه باشد و همواره مواد مصرفی چاپ میبایست در دسترس چاپخانه ها باشد و در صورت نبود کاغذ و جوهر سابلیمینشن صدمات جبران ناپذیری به کارگاهها و چاپخانه های پارچه وارد میگردد و تمامی فرایندهای پس از چاپ نیز متوقف میشود بطور مثال در یک کارگاه تولید شال و روسری در صورتی که دستگاههای چاپ کاغذ متوقف شوند در ادامه بخش کلندر چاپ کاغذ روی پارچه هم متوقف میشود و واحد های خیاطی و بسته بندی ، توضیع روسری و فروشگاه تک فروشی و  ... نیز بیکار میگردند و لطمات بزرگی هم از لحاط مالی و هم از نظر وجه کاری به واحد تولیدی وارد میشود که ممکن است به از دست دادن مشتریها و حتی ورشکستی تدریجی واحد بیانجامد . 

^^^فیلم یکی از چاپخانه های ، چاپ پارچه مبلی که بصورت 24 ساعته فعال میباشد  ^^^

 

به همین دلیل در مجموعه فرانگ همواره سعی شده است که حتی با تمام مشکلات واردات و تحریم و نواسانت ارز و غیره همیشه موجودی انبارهای جوهر چاپ سابلیمیشن و رولهای کاغذ های چاپ سابلیمیشن برای ماههای آینده هم تامین شده باشد و هرگز همکاران و مشتریان عزیز نگرانی بابت کمبود و نبود مواد مصرفی نداشته باشند .

حتی در فرارنگ تامین مواد مصرفی از این هم فراتر رفته است و همیشه چندین نوع کاغذ و جوهر با کیفیت های مختلف و قیمتهای مختلف موجود باشد تا همکاران بسته به استراتژی کاری خود بتوانند مواد مصرفی مورد نظر خود را تهیه کنند به عنوان مثال ارزانترین و با صرفه ترین جوهر سابلیمیشن ایران ( High light )  و همچنین باکیفیتترین جوهر ایران ( فارنهایت ) که گرانقیمتر است ، در مجموعه فروش فرارنگ موجود است تا هم همکارانی که قصد تولید و چاپ پارچه و روسری و ... با قیمت پایین و تیراژ بالا را دارند و هم چاپخانه هایی که به دنبال با کیفیترین چاپ موجود در ایران هستند بتوانند جوهر متناسب با نیاز خود را از فرارنگ خریداری نمایند . 

ضمنا" به جهت حمایت از مشتریان و همکاران فرارنگ همواره در هر شرایط بازار و نوسانات ارزی و ... فروش بصورت چکی و مدت دار به چاپخانه های که دستگاههای چاپ آنها از فرارنگ خریداری شده است ادامه داشته است و این فروش چکی با همان قیمت فروش نقدی میباشد و هیچ گونه تفاوت قیمتی با فروش نقدی ندارد .

حتی به جهت رعایت شرط انصاف در مواقع افزایش قیمت دلار ، قیمت فروش مصرفی که موجود میباشد و خرید قدیمی هست با نرخ دلار روز عرضه نمیگردد و با افزایش قیمت جزئی قیمت گذاری میشود تا به موجودی ها جدید برسد . 

 

^^^ بخشی از موجودی یکی از انبارهای فرانگ که به جهت آسایش خاطر همکاران همیشه مملوع از مواد اولیه چاپ میباشد ^^^

  

>>> میتوانید جهت آشنایی با جوهرهای سابلیمشن اینجارا ملاحظه کنید .

>>> میتوانید جهت آشنایی با کاغذهای  سابلیمشن اینجارا ملاحظه کنید .

 

ارسال نظر

ناشناس : جوهر تست
9 0
ببخشید شما نمونه جوهر رایگان برای تست هم میتونید بدید راستش انقدر جوهر خریدم و بی کیفیت بوده که چشمم ترسیده
کارشناس فرارنگ : پاسخ
7 0
متاسفانه جوهر تست نداریم ولی تمامی جوهرهای فروخته شده توسط ما ضمانت عودت وجه دارن در صورت عدم رضایت حتی اگر باز شده باشند ضمنا کارشناسان ما برای تعویض جوهر و تنظیم پروفایل دستگاه خدمتتون میرسن در صورت درخواست شما و قطعا رضایت شما جلب خواهد شد بابت کیفیت جوهر چون الان نقریبا 75 درصد دستگاههای ایران توسط همین جوهر ها در حال کار هستند . بصورت مداوم و بدون کوچکترین مشکلی
سیاحی : لیست قیمت
10 0
لطفا لیست قیمت جوهر و کاغذهای سابلیمشنی که دارید رو هم بزارید
سیروس : کاملا راست میگن
16 0
من دستگاهم رو از شرکت دیگه ای خریده بودم و تو این گرون شدن دلار فروش جوهرون را قطع کردن من دستگاهم خوابیده بود و میگفتم حتی گرونترم جوهر بهم بدید نمیدادن و میگفتن باید وایسی تا قیمت مشخص بشه هفته دیگه ، ولی خداوکیلی زنگ زدم فرانگ و بهم جوهر دادن اونم با قیمت یکم گرونتر از قبل و حتی با کمال مهربونی کمکم کردن که جوهر دستگاه رو تعویض کنم و این حرکتشون باعث شد که من دیگه مشتری همیشگیشون بشم ، اینجور مواقع هست که آدم کاسب های واقعی رو از یه عده تازه به دوران رسیده میشناسه
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :